Atelier fotograficzne

Czym jest Profesjonalne Atelier fotograficzne Andrzeja Pawlak ?

Atelier mieści się na terenie Gdyni. Jedni mówią, że to mała wioska rybacka inni, że to piękne postmodernistyczne miasto. Dla Andrzeja jest po części i jednym i drugim, a przede wszystkim jego  ukochanym miastem rodzinnym, które kocha i  szanuje.

Atelier wyposażone jest w sprzęt potrzebny, zarówno do wykonania portretu, bądź zdjęć układowych jak i  do  realizacji  wielu  różnych celów i pomysłów fotograficznych. Posiada ono niesamowity asortyment rzeczy, przedmiotów, gadgetów, jak i elementów wypełniających tworzone tam kadry, budujące niesamowity świat przestrzeni.

A czym jest jego Atelier ? Jest czarodziejskim miejscem, gdzie powstaje obraz, od zarania wieków ujęty w małym, bądź większym kadrze, wychodzącym spod oka i dłoni Andrzeja przez czyste szkiełko  obiektywu. Zapraszam Was do  wspólnego  w nim czarowania z Waszym udziałem głównym.

Drugim miejscem jego pracy jest plener – zlokalizowany jest w każdym miejscu…. tak, tak właśnie, że w każdym, w którym Andrzej znajdzie się ze swoim aparatem i sprzętem oświetleniowym. Wygodne bo przenośne elementy oświetlenia są w pełni wyposażone. Plener obejmuje dużo wolnej przestrzeni, oraz co za tym idzie, zawsze niepowtarzalne sceny i plenery do wykonywania portretów, oraz zdjęć sytuacyjnych, jak i kompozycyjnych. Drzwi garażowe do ujęć martwej natury, Twój pokój, pomieszczenie rekreacyjne, darmowy parking dla klientów, molo, stary zamek, ruiny starych kamienic, budowle militarne, czy też wiele innych kreatywnych miejsc, także z nowej infrastruktury miasta, jak i tereny  wiejskie, mogą się stać dla Ciebie niepowtarzalnym, jak i zupełnie innym niż znasz je dotychczas. Miejscem sceny Twojego portretu, czy kompozycji fotograficznej.

Andrzej Pawlak osiada  niesamowity talent do wynajdywania miejsc nietypowych, czasami otaczających nas dookoła, koło których przechodzimy na co dzień obojętnie, nie mając pojęcia jaki to czar kryją w sobie pokazany za pośrednictwem szkiełka tego Fotografa.

Andrzej jest zawsze otwarty na pracę kreatywną ze swoimi modelami, wspierając często i rozwijając ich własne wizje swojej jedynej i niepowtarzalnej fotografii, która stanie się dla Ciebie radością wspomnień na Twoim kominku, biurku, półce,  czy nawet Facebooku, bądź innymi mediami  społecznościowymi.

Pozdrawiam

Andrzej Pawlak

… by www.pawlak-foto.pl

_DSC4431bwn_Autoportret

© 2013. Andrzej Pawlak. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie prawa do prezentowanych tu zdjęć są zastrzeżone, kopiowanie, publikowanie, oraz używanie tych zdjęć w jakiejkolwiek formie bądź części, jest zabronione, bez mojej zgody. W celu uzyskania zgody proszę o kontakt : andrzej @ pawlak-foto.pl ( usuń spacje z adresu e-mail) . Kopiowanie, Umieszczanie publiczne, przechowywanie tych zdjęć bez zgody Autora, będzie karane zgodnie z prawem w Polsce i przez prawo międzynarodowe.